Witaj! Cieszę się, że jesteś.

Cieszę się, że się spotykamy.

Chciałabym by to miejsce było dla ciebie enklawą, do której z chęcią wracasz zarówno w dni pełne słonecznego ciepła, radość jak i w te mroczne, smutne i nieprzyjemne.

Chcę by było Ci tutaj jak w domu, znajdując oparcie i rozwiązanie dla trapiących Cię problemów. Miejsce gdzie możesz zostawić swe wątpliwości i łzy a w zamian wziąć uśmiech i pogodę ducha.

Będę poruszać tematy minimalizmu dzieląc się swoją wiedzą, zobaczysz jak wiele w moim życiu zmieniło się dzięki zgłębieniu tego zagadnienia. Znajdziesz tutaj jasne wskazówki na temat zdrowia i dbałości o kulturę fizyczną, pomogę Ci się zmotywować do działania, podpowiem jak przestać odkładać wszystko na później i wziąć życie w swoje ręce.

Czym jest minimalizm?

Minimalizm można znaleźć w sztuce, muzyce czy literaturze. Na tym blogu skupimy się jednak na filozofii życia. Jest to droga, którą świadomie wybrałam by żyło mi się lepiej, krótko ujmując jest to zasada „mniej znaczy więcej”. Śmiało mogę powiedzieć, to działa! Każdego dnia daje mi moc radości w codzienności.

Marzysz o pięknej sylwetce?

W przestrzeni, którą dla Ciebie tworzę znajdziesz wiele bodźców inspirujących do działania, pomogę Ci skupić się na konkretnych czynnościach, które w konsekwencji przynoszą wspaniałe rezultaty!

Jeszcze do niedawna miałam 22 kg nadwagi z powodu ciąży. 5 miesięcy po naturalnym porodzie byłam już w pełni sprawna i ważyłam 3 kg mniej niż przed ciążą! Wszytko to uzyskałam bez głodzenia się. Nadal karmię dziecko, więc balans i zrównoważona dieta są tutaj kluczowe.

Brakuje Ci czasu?

Tak się składa, że mi też! Traktuję to natomiast jako stan przejściowy. Razem, będziemy wdrażać do swojego życia sposoby by zyskać czas, jak wiadomo czas to pieniądz. Zdolność zarządzania nim jest kluczowa kiedy chcemy coś osiągnąć. Fascynujące, ile czasu w ciągu dnia potrafimy zmarnować na głupoty i niepotrzebne działania, łapię się na tym każdego dnia. Jeśli ty także, masz z tym problem to zapraszam do wspólnej podróży.

Potrzebujesz mobilizacji?

Znajdziesz tutaj wsparcie potrzebne do osiągania celów. Nauczysz się jak wytrwać w swoich postanowieniach.

Wiem jak trudna bywa rezygnacja ze starych szkodliwych nawyków, przechodziłam przez taki proces.

Jesteś warty by wieść pełne, radosne życie, w zgodzie ze sobą i naturą. Zyskaj balans, celowo wybierając by iść z uśmiechem na ustach przez każdy kolejny dzień swojego życia, czując energię i szczęście.

Zasługujesz na życie PEŁNE, sukcesów, radości,

dostatku. Świadomie wybierz by żyć w szczęściu!

MAMA Z LASU

 

0 Udostępnień

Leave a Reply